16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 1.8 inches, 10.2 cm (~19.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 128 x 160 pixels (~114 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 256 MB |
| Pamięć wewnętrzna | 256 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
Wymiary i waga
| Wymiary | 107 x 48 x 11.7 mm (4.21 x 1.89 x 0.46 in) |