16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.74''720x1600p |
| Rozdzielczość | 5 MP, f/2.2, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Unisoc T7225 |
| Procesor | Octa core (1.8 GHz, Dual core, Cortex A75 + 1.8 GHz, Hexa Core, Cortex A55) |
| GPU | Mali-G57 |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5500 mAh |
| Bateria | Li-Po 5500mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v5.2 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging |