16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.68''720x1608p |
| Rozdzielczość | 50 MP, f/1.8, Wide Angle, Primary Camera, 0.08 MP, f/3.0, Auxiliary lens Camera |
Wydajność
| Chipset | Unisoc Tiger T612 |
| Procesor | Octa-core (2x1.8 GHz Cortex-A75 & 6x1.8 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 0.1 MP |
Bateria
| Pojemność | 6000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 6000mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.2 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging |