16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 7.00" |
| Rozmiar | 7.0 inches, 137.9 cm (~66.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 600 x 1024 pixels, 16:9 ratio (~170 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT8321 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 8 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, f/2.4 |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
System
| System operacyjny | Android 7.0 (Nougat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 189.8 x 109.7 x 10.6 mm (7.47 x 4.32 x 0.42 in) |
| Waga | 275 g (6.17 oz) |