16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 480 x 854 pixels (~196 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 5.0 inches (~64.7% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum SC7731C |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| f/2.4| LED flash |
| Aparat przedni | 5.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 5 MP| f/2.8 |
Bateria
| Pojemność | 2000 mAh |
| Bateria | Li-Po 2000 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| Wi-Fi Direct| hotspot |
| Bluetooth | 2.1| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 145.8 x 73 x 9.7 mm (5.74 x 2.87 x 0.38 in) |