16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm (~64.7% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 854 pixels, 16:9 ratio (~196 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Spreadtrum SC7731C |
| Procesor | Quad-core 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 4 GB, 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4 GB, 512 MB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 5 MP, f/2.4 |
| Szczegóły przedniego | 2 MP, f/2.8 |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 145.8 x 73 x 9.7 mm (5.74 x 2.87 x 0.38 in) |
| Waga | 168 g (5.93 oz) |