16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 4.00" |
| Rozmiar | 480 x 800 pixels (~233 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.0 inches (~54.3% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6570 |
| Procesor | Dual-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 5 MP| f/2.4| LED flash |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP |
Bateria
| Pojemność | 1200 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1200 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 6.0 (Marshmallow) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| Wi-Fi Direct| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP| LE |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 127 x 66 x 10.7 mm (5.0 x 2.60 x 0.42 in) |