16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Sapphire crystal glass |
| Przekątna | 5.20" |
| Rozmiar | 5.2 inches, 74.5 cm2 (~65.0% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~424 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm MSM8994 Snapdragon 810 (20 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x1.56 GHz Cortex-A53 & 4x1.82 GHz Cortex-A57) |
| GPU | Adreno 430 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 21.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 21 MP, PDAF |
| Aparat przedni | 2.1 MP |
| Szczegóły przedniego | 2.1 MP |
Bateria
| Pojemność | 3160 mAh |
| Bateria | Li-Ion 3160 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 5.1 (Lollipop) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE, aptX |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | microUSB 2.0 (MHL), USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 155 x 74 x 10.8 mm (6.10 x 2.91 x 0.43 in) |