16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Sapphire crystal glass |
| Przekątna | 4.30" |
| Rozmiar | 4.3 inches, 51.0 cm2 (~50.9% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~342 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Dual-core 1.7 GHz |
| RAM | 32GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, AF |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1800 mAh |
| Bateria | Li-Ion 1800 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 4.2.2 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 142.2 x 70.4 x 11.2 mm (5.60 x 2.77 x 0.44 in) |