16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Sapphire crystal glass |
| Przekątna | 4.70" |
| Rozmiar | 4.7 inches, 59.9 cm2 (~60.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 1920 pixels, 16:9 ratio (~473 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 801 (28 nm) |
| Procesor | Quad-core 2.3 GHz Krait 400 |
| GPU | Adreno 330 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP, Hasselblad certified, AF |
| Aparat przedni | 2.1 MP |
| Szczegóły przedniego | 2.1 MP |
Bateria
| Pojemność | 2275 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2275 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP, aptX, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS, GLONASS |
| USB | microUSB 2.0, USB On-The-Go |
Wymiary i waga
| Wymiary | 143.4 x 69 x 11.2 mm (5.65 x 2.72 x 0.44 in) |