16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Sapphire crystal glass |
| Przekątna | 3.70" |
| Rozmiar | 3.7 inches, 39.0 cm2 |
| Rozdzielczość | 480 x 800 pixels, 5:3 ratio (~252 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Dual-core 1.7 GHz |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
Bateria
| Bateria | Li-Ion, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n, hotspot |
| Bluetooth | 4.0, A2DP |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |