16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Sapphire crystal glass capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 3.70" |
| Rozmiar | 480 x 800 pixels (~252 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.7 inches |
Wydajność
| Procesor | Dual-core 1.7 GHz |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP| autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
Bateria
| Bateria | Non-removable Li-Ion battery |
System
| System operacyjny | Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | - |