16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Sapphire crystal glass capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 4.70" |
| Rozmiar | 1080 x 1920 pixels (~469 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.7 inches (~60.9% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm Snapdragon 801 |
| Procesor | Quad-core 2.3 GHz Krait 400 |
| GPU | Adreno 330 |
| RAM | 2.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP (Hasselblad certified)| autofocus| dual-LED flash |
| Aparat przedni | 2.1 MP |
| Szczegóły przedniego | 2.1 MP |
Bateria
| Pojemność | 2275 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Ion 2275 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac| dual-band| Wi-Fi Direct| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP| LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes with A-GPS GLONASS |
| USB | microUSB 2.0| USB Host |
Wymiary i waga
| Wymiary | 145 x 69 x 10.7 mm (5.71 x 2.72 x 0.42 in) |