16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 255
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Sapphire crystal glass capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 4.30" |
| Rozmiar | 720 x 1280 pixels (~342 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 4.3 inches (~50.9% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | Dual-core 1.7 GHz |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 13.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 13 MP| autofocus| dual-LED flash |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1800 mAh |
| Bateria | Non-removable Li-Ion 1800 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.2.2 (Jelly Bean) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n| dual-band| Wi-Fi Direct| hotspot |
| Bluetooth | 4.0| A2DP| LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes with A-GPS GLONASS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 142.2 x 70.4 x 11.2 mm (5.60 x 2.77 x 0.44 in) |