16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 820 109
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2017 – 2017 |
Silnik
| Moc | 40.2 KM |
| Moment obrotowy | 53.0 Nm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1430.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Four-piston calipers. Radially mounted. Brembo. |
| Hamulce tył | Single disc. Two-piston calipers. Brembo. |
| Zawieszenie przód | WP suspension 48 mm USD fully adjustable |
| Zawieszenie tył | WP suspension rear shock |
Opony
| Opony przód | 120/60-ZR17 |
| Opony tył | 160/60-ZR17 |