16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 808 026
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Pojemność | 1247 cm³ |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik keihin cvk flat slide ø 30mm |
| Zbiornik paliwa | 6.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1400.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Dual floating caliper. Wave disc. |
| Hamulce tył | Single disc. Floating caliper. Wave disc. |
| Zawieszenie przód | Hydraulic Ø 40 mm R16V |
| Zawieszenie tył | Monoamortyzator absorber adjustable |
Opony
| Opony przód | 2.75-21 |
| Opony tył | 4.00-18 |