16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 808 026
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2020 – 2020 |
Silnik
| Pojemność | 1247 cm³ |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Gaźnik keihin cvk flat slide ø 30mm |
| Zbiornik paliwa | 6.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1395.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Dual floating caliper. Wave disc. |
| Hamulce tył | Single disc. Floating caliper. Wave disc. |
| Zawieszenie przód | USD Hydraulic 41 mm - R16V adjustable in preload and rebound |
| Zawieszenie tył | Monoamortyzator absorber with link, adjustable preload. |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 120/80-18 |