16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 795 020
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2010 |
Silnik
| Moc | 28.2 KM |
| Moment obrotowy | 55.0 Nm |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1525.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Bremo |
| Hamulce tył | Single disc. Bremo |
| Zawieszenie przód | Telescopic Fork, 35mm |
| Zawieszenie tył | Twin Shocks, preload adjustable |
Opony
| Opony przód | 120/70-14 |
| Opony tył | 140/60-13 |