16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm2 (~68.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 480 x 854 pixels, 16:9 ratio (~196 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Quad-core 1.3 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, PDAF |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP, AF |
Bateria
| Pojemność | 2000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2000 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 5.1 (Lollipop) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 4.0, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 143.5 x 70.5 x 9.2 mm (5.65 x 2.78 x 0.36 in) |