16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.00" |
| Rozmiar | 5.0 inches, 68.9 cm2 (~64.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1280 pixels, 16:9 ratio (~294 ppi density) |
Wydajność
| Procesor | Quad-core 1.1 GHz |
| GPU | Adreno 304 |
| RAM | 1.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 8.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 8 MP, PDAF |
| Aparat przedni | 2.0 MP |
| Szczegóły przedniego | 2 MP, AF |
Bateria
| Pojemność | 2000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 2000 mAh, removable |
System
| System operacyjny | Android 5.1 (Lollipop) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n |
| Bluetooth | 4.1, LE |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 145.2 x 73.5 x 9.2 mm (5.72 x 2.89 x 0.36 in) |