16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT |
| Przekątna | 1.80" |
| Rozmiar | 128 x 160 pixels (~114 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 1.8 inches (~21.5% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| RAM | 32 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 32 MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 1 MP| autofocus |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 800 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 800 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | Yes |
| GPS | No |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 110.5 x 43 x 13.7 mm (4.35 x 1.69 x 0.54 in) |