16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD capacitive touchscreen 16M colors |
| Przekątna | 3.50" |
| Rozmiar | 320 x 480 pixels (~165 ppi pixel density) |
| Rozdzielczość | 3.5 inches (~52.0% screen-to-body ratio) |
Wydajność
| Procesor | 1.2 GHz Cortex-A7 |
| GPU | Mali-400 |
| RAM | 512 MB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 4.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 3.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 3 MP| phase detection autofocus| LED flash |
| Aparat przedni | 1.3 MP |
| Szczegóły przedniego | 1.3 MP| autofocus |
Bateria
| Pojemność | 1100 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1100 mAh battery |
System
| System operacyjny | Android 4.4 (KitKat) |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 b/g/n| hotspot |
| Bluetooth | 2 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | microUSB 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 115 x 61 x 10.5 mm (4.53 x 2.40 x 0.41 in) |