16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.00" |
| Rozmiar | 6.0"720x1440pixels |
| Rozdzielczość | 16 MP f/2.0, Primary Camera, 5 MP |
Wydajność
| Chipset | MediaTek MT6750 |
| Procesor | Octa core, 1.5 GHz, Cortex A53 |
| GPU | Mali-T860 MP2 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5100 mAh |
| Bateria | Li-Po 5100mAh |
System
| System operacyjny | Android v7 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Bluetooth | v4.2 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |