16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 5.99" |
| Rozmiar | 5.99"720x1520p |
| Rozdzielczość | 12 MP f/2.0, Primary Camera, 5 MP Camera |
Wydajność
| Chipset | MediaTek MT6763T |
| Procesor | Octa core (2 GHz, Quad core, Cortex A53 + 1.5 GHz, Quad core, Cortex A53) |
| GPU | Mali-G71 MP2 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 3550 mAh |
| Bateria | Li-Po 3550mAh |
System
| System operacyjny | Android v8.1 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n) |
| Bluetooth | v4.1 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |