16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.53" |
| Rozmiar | 6.53"1080x2340p |
| Rozdzielczość | 48 MP, f/1.8, Wide Angle Camera, 13 MP, f/2.4, Telephoto Camera, 5 MP, Ultra-wide Camera, 5 MP, f/2.4, Depth Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek MT6771 Helio P70 |
| Procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A73 & 4x2.0 GHz Cortex-A53) |
| GPU | Mali-G72 MP3 |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5150 mAh |
| Bateria | Li-Po 5150mAh |
System
| System operacyjny | Android v9 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | v5.0 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |