16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.30" |
| Rozmiar | 6.3"1080x2280p |
| Rozdzielczość | 16 MP, f/1.8, Primary Camera, 8 MP Ultra-wide-Angle Camera, 5 MP Depth Camera |
Wydajność
| Chipset | MediaTek Helio P23 |
| Procesor | 4xCortex-A53, 2.0GHz & 4xCortex-A53, 1.5GHz |
| GPU | ARM Mali G71 MP2 700MHz |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 5.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 4150 mAh |
| Bateria | Li-Po 4150mAh |
System
| System operacyjny | Android v9 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 a/b/g/n/ac) |
| Bluetooth | v4.2 |
| GPS | Yes with A-GPS |
| USB | Mass storage device, USB charging, microUSB 2.0 |