16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.56''720x1612p |
| Rozdzielczość | 8 MP, f/2.0, Wide Angle, Primary Camera |
Wydajność
| Chipset | Unisoc T603 |
| Procesor | Octa-core 8x1.6 GHz Cortex-A55 |
| GPU | PowerVR GE8322 |
| RAM | 3.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 32.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 8.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5000 mAh |
| Bateria | Li-Po 5000mAh |
System
| System operacyjny | Android v14 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 4 (802.11 b/g/n) |
| Bluetooth | v4.2 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |