16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | AMOLED |
| Rozmiar | 6.95''1080x2460p |
| Rozdzielczość | 50 MP, f/1.9, Wide Angle, Primary Camera, 64 MP, f/1.8, Night Vision Camera, 50 MP, f/2.2, Ultra-Wide Angle Camera |
Wydajność
| Chipset | Mediatek Dimensity 7300 |
| Procesor | Octa-core (4x2.5 GHz Cortex-A78 & 4x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G615 MC2 |
| RAM | 12.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 512.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 50.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 25500 mAh |
| Bateria | Li-Po 25500mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.0 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |