16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 432 273
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1989 – 1993 |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 2 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 4441 cm³ |
| Liczba cylindrów | 8 |
| Moc | 323.0 KM (238.0 kW) |
| Moment obrotowy | 421.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| 0-100 km/h | 4.70 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 16.0 l/100km |
| Trasa | 10.0 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4015 mm |
| Szerokość | 1730 mm |
| Wysokość | 1205 mm |
| Rozstaw osi | 2385.0 mm |
| Masa własna | 1130.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe wentylowane |
| Hamulce tył | Tarczowe |
| Zawieszenie przód | Independent, spring |
| Zawieszenie tył | Independent, spring |