16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 9000 cm³ |
| Moc | 64.1 KM |
| Moment obrotowy | 80.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk multipoint sequential electronic injection |
| Zbiornik paliwa | 14.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1450.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS. Brembo 2-piston floating caliper. |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Nissin 2-piston floating caliper. |
| Zawieszenie przód | 41mm cartridge forks |
| Zawieszenie tył | Twin RSU’s, with pre-load adjustment |
Opony
| Opony przód | 100/90-18 |
| Opony tył | 150/70-R17 |