16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 12000 cm³ |
| Moc | 77.0 KM |
| Moment obrotowy | 106.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk multipoint sequential electronic fuel injection |
| Zbiornik paliwa | 12.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1500.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. ABS. Brembo 2-piston floating caliper |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Nissin 2-piston floating caliper |
| Zawieszenie przód | 47 mm Showa cartridge forks |
| Zawieszenie tył | Mono-shock RSU with linkage and preload adjustment |
Opony
| Opony przód | 130/90-B16 |
| Opony tył | 150/80-R16 |