16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Pojemność | 12000 cm³ |
| Moc | 76.9 KM |
| Moment obrotowy | 106.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | SOHC (pojedynczy wałek rozrządu) |
| Układ paliwowy | Wtrysk multipoint sequential electronic injection |
| Zbiornik paliwa | 12.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1500.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. ABS. Brembo 2-piston floating caliper |
| Hamulce tył | Single disc. ABS. Nissin single piston floating caliper. |
| Zawieszenie przód | Showa cartridge forks, 47mm |
| Zawieszenie tył | Mono-shock RSU with linkage |
Opony
| Opony przód | MT90-B16 |
| Opony tył | 150/80-R16 |