16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2010 – 2010 |
Silnik
| Pojemność | 8000 cm³ |
| Moc | 53.6 KM |
| Moment obrotowy | 100.0 Nm |
Paliwo
| Układ paliwowy | Turbo. Turbo 1.25 bar, intercooler |
| Zbiornik paliwa | 22.5 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Wał napędowy |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1610.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Double disc. Optional ABS |
| Hamulce tył | Single disc. Optional ABS |
| Zawieszenie przód | WP-upsidedown 48mm |
| Zawieszenie tył | Monoshock |