16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LED-backlit IPS LCD capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 10.10" |
| Rozmiar | 10.1 inches, 295.8 cm (~63.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 2560 x 1600 pixels, 16:10 ratio (~299 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Nvidia Tegra 4 |
| Procesor | Quad-core Cortex-A15 |
| GPU | ULP GeForce |
| RAM | 32 GB, 2 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 32 GB, 2 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | 8 MP, AF |
| Szczegóły przedniego | 1.2 MP |
System
| System operacyjny | Android 4.2.1 (Jelly Bean) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 261.6 x 177.8 x 10.2 mm (10.30 x 7.00 x 0.40 in) |
| Waga | 671.3 g (1.48 lb) |