16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Capacitive touchscreen, 16M colors |
| Przekątna | 7.00" |
| Rozmiar | 7.0 inches, 137.9 cm (~57.8% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 600 x 1024 pixels, 16:9 ratio (~170 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Intel Atom Z3735G |
| Procesor | Quad-core 1.33 GHz |
| RAM | 8 GB, 1 GB RAM |
| Pamięć wewnętrzna | 8 GB, 1 GB RAM |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
System
| System operacyjny | Android 4.4.2 (KitKat) |
Wymiary i waga
| Wymiary | 199 x 119.8 x 10.9 mm (7.83 x 4.72 x 0.43 in) |
| Waga | 354.4 g (12.49 oz) |