16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 432 273
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 1985 – 2001 |
| Typ nadwozia | Kombi |
| Liczba miejsc | 5 |
Silnik
| Typ silnika | Benzyna |
| Pojemność | 1585 cm³ |
| Liczba cylindrów | 4 |
| Moc | 81.0 KM |
| Moment obrotowy | 124.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Układ paliwowy | Wtrysk wielopunktowy |
| Zbiornik paliwa | 50.0 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Manualna |
| Liczba biegów | 5 |
| Napęd | Tył (RWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 160.0 km/h |
| 0-100 km/h | 13.40 s |
Zużycie paliwa
| Miasto | 7.0 l/100km |
| Cykl mieszany | 6.6 l/100km |
Wymiary i masa
| Długość | 4360 mm |
| Szerokość | 1642 mm |
| Wysokość | 1496 mm |
| Rozstaw osi | 2490.0 mm |
| Masa własna | 1060.0 kg |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Tarczowe |
| Hamulce tył | Bębnowe |
| Zawieszenie przód | Kolumna MacPherson |
| Zawieszenie tył | Helical springs |