16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 824 057
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2009 – 2009 |
Silnik
| Pojemność | 17500 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 112.0 KM |
| Moment obrotowy | 164.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | OHV (zawory w głowicy) |
| Układ paliwowy | Gaźnik |
| Zbiornik paliwa | 17.4 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1930.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. 6-piston P.M. calipers |
| Hamulce tył | Single disc. 4-piston P.M. calipers |
| Zawieszenie przód | Inverted 63 mm forks with Titan billet tripple trees |
| Zawieszenie tył | Dual chromed agusta shocks |
Opony
| Opony przód | 120/70-21 |
| Opony tył | 260/40-18 |