16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2009 – 2009 |
Silnik
| Pojemność | 17500 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 112.0 KM |
| Moment obrotowy | 164.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | OHV (zawory w głowicy) |
| Zbiornik paliwa | 17.4 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 6 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1740.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. 4-piston calipers |
| Hamulce tył | Single disc. 4-piston calipers |
| Zawieszenie przód | 54mm Inverted Forks |
| Zawieszenie tył | Dual chromed agusta shocks |
Opony
| Opony przód | 110/90-19 |
| Opony tył | 250/40-18 |