16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2007 – 2007 |
Silnik
| Pojemność | 17500 cm³ |
| Liczba cylindrów | 2 |
| Moc | 112.0 KM |
| Moment obrotowy | 121.0 Nm |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | OHV (zawory w głowicy) |
| Układ paliwowy | Gaźnik s and s series g |
| Zbiornik paliwa | 17.4 l |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1778.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. 6-piston calipers. Semifloating rotor. |
| Hamulce tył | Single disc. 4-piston calipers. Polished stainless rotor. |
| Zawieszenie przód | Inverted 54 mm forks with Titan billet tripple trees |
| Zawieszenie tył | Dual shocks |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 200/55-18 |