16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT, 256K colors |
| Przekątna | 1.90" |
| Rozmiar | 1.9 inches, 11.4 cm2 (~15.5% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 176 x 220 pixels (~148 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 128MB |
| Pamięć wewnętrzna | 128MB |
Aparat
| Aparat główny | 1.3 MP |
| Szczegóły aparatu | 1.3 MP |
Bateria
| Pojemność | 1280 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 1280 mAh battery |
System
| System operacyjny | WinCE 4.2 |
Łączność
| Bluetooth | 1.1 |
| GPS | Yes |
| USB | 1.1 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 138.5 x 53 x 18.8 mm (5.45 x 2.09 x 0.74 in) |