16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2025 – 2025 |
| Typ nadwozia | SUV |
| Liczba miejsc | 7 |
Silnik
| Typ silnika | Elektryczny |
Paliwo
| Rodzaj paliwa | Elektryczny |
Układ napędowy
| Napęd | 4x4 (AWD) |
Osiągi
| Prędkość maksymalna | 250.0 km/h |
| 0-100 km/h | 3.90 s |
Wymiary i masa
| Długość | 5057 mm |
| Szerokość | 1999 mm |
| Wysokość | 1680 mm |
Napęd elektryczny
| Pojemność baterii | 95.0 kWh |
| Zasięg elektryczny | 485.0 km |