16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CSTN, 65K colors |
| Rozdzielczość | 128 x 128 pixels, 1:1 ratio |
Wydajność
| RAM | 2MB |
| Pamięć wewnętrzna | 2MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
Bateria
| Pojemność | 650 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 650 mAh battery |
Wymiary i waga
| Wymiary | 100 x 45 x 18 mm (3.94 x 1.77 x 0.71 in) |