16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | Monochrome graphics |
| Przekątna | 1.37" |
| Rozmiar | 1.37 inches, 5.6 cm2 (~12.6% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 96 x 64 pixels, 3:2 ratio (~84 ppi density) |
Wydajność
| RAM | 4MB |
| Pamięć wewnętrzna | 4MB |
Bateria
| Pojemność | 800 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 800 mAh battery |
Łączność
| USB | miniUSB |
Wymiary i waga
| Wymiary | 101 x 44 x 16.5 mm (3.98 x 1.73 x 0.65 in) |