16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | TFT 256K colors |
| Rozmiar | 128 x 160 pixels |
Wydajność
| Pamięć wewnętrzna | 7 MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
| Szczegóły przedniego | No |
Bateria
| Pojemność | 800 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 800 mAh battery |
Łączność
| WiFi | No |
| Bluetooth | No |
| GPS | No |
| USB | Yes |
Wymiary i waga
| Wymiary | 96.5 x 49.5 x 15.4 mm (3.80 x 1.95 x 0.61 in) |