16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | CSTN, 65K colors |
| Rozdzielczość | 128 x 160 pixels |
Wydajność
| RAM | 6MB |
| Pamięć wewnętrzna | 6MB |
Aparat
| Szczegóły aparatu | VGA |
Bateria
| Pojemność | 720 mAh |
| Bateria | Removable Li-Ion 720 mAh battery |
Łączność
| USB | Proprietary |
Wymiary i waga
| Wymiary | 111 x 50 x 20.5 mm (4.37 x 1.97 x 0.81 in) |