16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Rozmiar | 6.78''1080x2460p |
| Rozdzielczość | 50 MP, Wide Angle, Primary Camera, 5 MP, Ultra-Wide Angle Camera, 2 MP, Depth Camera |
Wydajność
| Chipset | MediaTek Dimensity 6100 Plus |
| Procesor | Octa-core (2x2.4 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| GPU | Mali-G57 MC2 |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 2.0 MP |
Bateria
| Pojemność | 5010 mAh |
| Bateria | Li-Po 5010mAh |
System
| System operacyjny | Android v15 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) 5GHz |
| Bluetooth | v5.3 |
| GPS | Yes with A-GPS, Glonass |
| USB | Mass storage device, USB charging |