16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 803 190
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Moc | 45.6 KM |
| Moment obrotowy | 85.0 Nm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1490.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Brembo |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo |
| Zawieszenie przód | Upside-down Tacita telescopic hydraulic fork, 43 mm |
| Zawieszenie tył | Progressive link, fully adjustable |
Opony
| Opony przód | 90/90-21 |
| Opony tył | 140/80-18 |