16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 793 140
numerów
7
opinii i ocen
Ogólne
| Lata produkcji | 2022 – 2022 |
Silnik
| Moc | 59.0 KM |
| Moment obrotowy | 100.0 Nm |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | Łańcuch |
| Liczba biegów | 5 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1570.0 mm |
Hamulce i zawieszenie
| Hamulce przód | Single disc. Brembo |
| Hamulce tył | Single disc. Brembo |
| Zawieszenie przód | Upside down forks, 43mm |
| Zawieszenie tył | Monoamortyzator absorber with preload |