16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.53" |
| Rozmiar | 6.53 inches, 104.7 cm2 (~83.1% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~395 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SM7250 Snapdragon 765 (7 nm) |
| Procesor | Octa-core (1x2.4 GHz Kryo 475 Prime & 1x2.2 GHz Kryo 475 Gold & 6x1.8 GHz Kryo 475 Silver) |
| GPU | Adreno 620 |
| RAM | 6.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 128.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 48.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 48 MP, (wide), 1/2.0", 0.8\\xc2\\xb5m, PDAF 8 MP, (ultrawide) 5 MP, (macro) |
Bateria
| Pojemność | 4500 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4500 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 165.4 x 76.2 x 9.4 mm (6.51 x 3.00 x 0.37 in) |