16
online
8 451 509
firm
671 225
produktów
7 809 889
numerów
7
opinii i ocen
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | IPS LCD |
| Przekątna | 6.52" |
| Rozmiar | 6.52 inches, 109.7 cm2 (~88.2% screen-to-body ratio) |
| Rozdzielczość | 720 x 1440 pixels, 18:9 ratio (~247 ppi density) |
Wydajność
| Chipset | Qualcomm SDM665 Snapdragon 665 (11 nm) |
| Procesor | Octa-core (4x2.0 GHz Kryo 260 Gold & 4x1.8 GHz Kryo 260 Silver) |
| GPU | Adreno 610 |
| RAM | 4.0 GB |
| Pamięć wewnętrzna | 64.0 GB |
Aparat
| Aparat główny | 16.0 MP |
| Szczegóły aparatu | 16 MP, PDAF 5 MP |
Bateria
| Pojemność | 4000 mAh |
| Bateria | Li-Ion 4000 mAh, non-removable |
System
| System operacyjny | Android 10 |
Łączność
| WiFi | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct, hotspot |
| Bluetooth | 5.0, A2DP, LE |
| NFC | Yes |
| GPS | Yes, with A-GPS |
| USB | USB Type-C 2.0 |
Wymiary i waga
| Wymiary | 165.4 x 75.2 x 8.1 mm (6.51 x 2.96 x 0.32 in) |